ניווט: תוכן אירועים ומועדים

אירועים ומועדים בדרום קוריאה

סיי הקוריאני מגיע להופעה בתל אביב ואילת

gangnam-style-s

שימו לב - בהתאם למידע שקיבלנו ממקור רשמי, לחברת האמרגנות של סיי בקוריאה לא ידוע על הופעה שלו בישראל בחודש יולי.

עכשיו זה רשמי. הראפר הדרום קוריאני, סיי (Psy), יוצר הלהיט גאנגנאם סטייל (Gangnam Style) מגיע לשתי הופעות בישראל בחודש יולי, כך פורסם לפני כשבוע לראשונה בתוכנית ערב טוב עם גיא פינס. ניתן כבר לרכוש כרטיסים.

קרא עוד...

תערוכת צילומים בסיאול - ישראל בתמונות

תערוכת צילומים ישראלית בסיאולאתמול, יום שני ה-22 לינואר 2013, נערך טקס הפתיחה לתערוכת צילומים מישראל במרכז תרבות קוריאה בעיר סיאול בנוכחותו של שגריר דרום קוריאה בישראל, מר טוביה ישראלי וכן שגריר קוריאה בישראל לשעבר, מר Young Sam Ma.

קרא עוד...

יום עיון על ישראל באוניברסיטת המזרח הרחוק בקוריאה

feu-logoביום שלישי הקרוב, ה-27 לנובמבר, ייערך ב Far East University, יום עיון מיוחד על ישראל אשר יעסוק בהיסטוריה של ישראל, בשואה וכן במאפייניו הכלכלים של המשק הישראלי ותעשיית ההייטק בפרט.

קרא עוד...

להתפלש בקוריאה - פסטיבל הבוץ בבוריאונג

boryeong-small2החל משנת 1998, במהלך הקיץ החם, מיליוניי קוריאנים זרים ותיירים מכל העולם מתקבצים להם יחדיו בחוף דהצ'און בצידה המערבי של דרום קוריאה, על מנת להתכתש, להתמרח, לרקוד ולשחק בתוך הבוץ.

קרא עוד...

משלחת מנהיגים צעירים לדרום קוריאה

national-student-sהמועצה הציבורית לחילופי נוער וצעירים מודיעה על יציאתה של משלחת צעירים לדרום קוריאה. המועצה מקיימת תוכניות חילופי צעירים עם הארגון הדרום קוריאני בשם Korea Youth Exchange Center. בחודש מאי השנה ביקרה משלחת של צעירים מקוריאה בישראל, ועתה משלחת של 10 נציגי ארגונים צעירים מישראל מוזמנת לביקור גומלין בדרום קוריאה.

קרא עוד...

עמוד 1 מתוך 4