ניווט: תוכן חדשות ועדכונים

חדשות ועדכונים

משלחת מקוריאה התארחה באוניברסיטת בר-אילן במסגרת חילופי סטודנטים

Bar-ilan-logo-sהשבוע התארחה באוניברסיטת בר- אילן משלחת סטודנטים מקוריאה הדרומית. המשלחת כללה סטודנטים מצטיינים מאוניברסיטאות מובילות בקוריאה, שהתעניינו בהישגיה של האוניברסיטה במחקר ובמדע וגם בעניין הגובר שמגלים סטודנטים ישראלים בתרבות ובשפה הקוריאנית.

קרא עוד...

קוריאן אייר ממשיכה להשהות את הטיסות בין סיאול לתל אביב

Korean-air-flightרבים פנו אלינו לאחרונה בשאלות, וחלקם גם בתרעומת על כך, מדוע חברת התעופה הלאומית של דרום קוריאה - Korean Air ביטלה את הטיסות בין תל אביב לסיאול. מדוע דרום קוריאה בת ברית של ארה"ב וישראל נותנת פרס לטרור ובעצם מפסיקה את אחד מעורקי התחבורה העיקריים למזרח אסיה?

קרא עוד...

חוקרים מקוריאה: בקרוב מילון בקוריאנית לשפה העברית מקראית

Bar-ilan-logo-sמשלחת חוקרים מטעם הקרן הלאומית למדע בדרום קוריאה הגיעה לאוניברסיטת בר-אילן כדי לשמוע מפי המומחים בתחום כתיבת המילונים, כיצד נעשית מלאכת כתיבת מילון לשפה המקראית. בהרצאות שהתקיימו, שמעו החוקרים כיצד כותבים מילון בעברית המאוחרת ואיך לכתוב מילון בעידן המחשב.

קרא עוד...

נחתם הסכם ויזה טיול עבודה הדדי בין קוריאה לישראל

working-holiday-visa-korea-sמהיום ניתן לטייל, ללמוד וגם לעבוד בדרום קוריאה באופן חוקי. סגן שר החוץ הישראלי, מר זאב אלקין ומקבילו הקוריאני מר קיו-יון קים, חתמו הבוקר בסיאול על הסכם הדדי בין שתי המדינות לפיו עד 200 צעירים בני 18 עד 30, יוכלו לקבל אישור שהייה למטרת לימודים, טיול ועבודה וזאת על לתקופה של שנה (Working holiday visa).

קרא עוד...

משלחת מנהיגים צעירים לדרום קוריאה 2013

IYEA-logo-sאנו שמחים לשתף את הידיעה כי הרשות הישראלית לחילופי נוער וצעירים תוציא לפועל גם השנה משלחת מנהיגים צעירים לדרום קוריאה. הרשות פועלת בשיתוף פעולה עם הארגון הדרום קוריאני המקביל Korea Youth Exchange Center.

קרא עוד...

עמוד 1 מתוך 6