ניווט: תוכן תיירות בקוריאה

תיירות בקוריאה

מעל 70% מהתיירים הישראלים לקוריאה בשנת 2012 היו גברים

korea-be-inspired-logoתערוכת התיירות הבינלאומית השנתית נערכה בגני התערוכה בתל אביב בתחילת השבוע בין ה-5 ל-6 לפברואר, שם השתתפו מדינות רבות וכן דרום קוריאה באמצעות משרד התיירות הממשלתי.

קרא עוד...

דרום קוריאה - להכיר עולם חדש

face-temple-koreaמתי בפעם האחרונה קד בפניכם עובד ציבור קידה עמוקה ומכל הלב? הספר "דרום קוריאה - להכיר עולם חדש", פרי עטו של אילן בכר בא לתת מענה למי שמעוניין להעמיק את היכרותו עם קסם המזרח. רגעים ספורים אחרי הנחיתה בדרום קוריאה התייצבנו בתור ארוך מול עמדות ביקורת הדרכונים בנמל התעופה הבינלאומי אינצ'ון. לפתע נשמטה פיסת נייר מדרכונו של נוסע קשיש ונחתה על הרצפה.

קרא עוד...

אזוריי תיירות נקיים מעישון בסיאול

Gwanghwamun-1תקנה חדשה אשר תיכנס לתוקף מבחינת האכיפה שלה בראשון לחודש יוני 2011 אוסרת על עישון במספר מקומות ציבוריים תיירותיים, גם בשטחים הפתוחים שלהם. התקנה היא חלק ממאמץ העירייה לשפר את איכות האויר והבריאות בעיר.

קרא עוד...

בניין DLI או בניין 63 (육삼 빌딩)

גורד השחקים ה 3 בגובהו בקוריאה וה 122 בעולם. 3 קומות ממנו מתחת לאדמה ו 60 מעליה. ממוקם ב Yeouido ומשקיף לנהר Han. בלילה אפשר לראות את אורות העיר;נחילי המכוניות בכבישים, הגשרים המוארים (כל אחד האופן שונה) ועוד.
לא סתם הוא אחד מנקודות ההיכר של העיר, בשעת בין ערביים השמש השוקעת משתקפת על זגוגיות מבנהו המיוחד של הבניין וצובעת אותו בצבעי זהב מרהיבים.

קרא עוד...

השער המזרחי הגדול - Dongdaemun

שמו המקורי הוא Heung-injimun או Gate of Uplifting Mercy.
בעברו שימש כשער המזרחי הראשי בחומה אשר הקיפה את העיר. הוא נבנה בראשונה בשנת 1397 ולאורך השנים עבר מספר שחזורים. הוא השער הגדול ביותר שנבנה בקוריאה ומבנה העץ העתיק ביותר בסיאול (לפחות עד לאותה הצתה זדונית שארעה לאחרונה).
בסיסו עשוי מבנה גרניט וגגו הוא למעשה פוויליון (pavilion) בן שתי קומות, מרהיב ביופיו בלילה הודות לתאורה המיוחדת שהוספה לו. במקור היו קירות שסבבו את השער אולם, הם נהרסו ע"י היפנים וכך, כמו אתרים רבים בקוריאה השער מנציח את העמידה מול הקולוניאליזם היפני.

קרא עוד...

עמוד 1 מתוך 2